yükleniyor

Web Tasarım

WEB TASARIM

Artan dünya nüfusu, gelişen dijital yaşam ve çağın getirdiği hız kavramı; sektörel tüm faaliyetleri internet ortamında bulunma zorunluluğu yarattı. Artık günümüzde işletmelerin vitrini web siteleri olarak ifade ediliyor. Bu sayede hem daha fazla müşteriye ulaşabiliyor hem de ürünlerinizi doğru ve daha uygun maliyetlerle pazarlama imkânı sağlanıyor.

İnternet ortamında rekabetin artması, web tasarımın önemini ortaya koydu. Peki nedir bu web tasarım? Firmaların ya da bireysel kişilerin belli hedefler doğrultusunda internet ortamında temsil edilmeleri için HTML, CSS, Javascript gibi kodlamalar yardımıyla hazırlanan tasarımlara Web Tasarım denmektedir.

Firmaların kendini en iyi şekilde ifade edebilmeleri, müşterilerinin taleplerine sundukları çözümleri doğru anlatabilmeleri için profesyonel web tasarımına ihtiyaçları vardır. Çünkü her sektörün ihtiyaçları farklı olduğu gibi aynı zaman da her müşterinin de kendi içinde farklılıklar gösteren ihtiyaçları vardır. Bunun için tasarım öncesi muhakkak profesyonel kişiler tarafından analizler yapılmalı, hedefe doğru ve hızlı şekilde ulaşılmasını sağlayacak hesaplamalar yapılmalıdır.

Web Tasarım İşi Nasıl Yapılır?

Bir web sitesi tamamlanmadan önce birçok kritik ve uzmanlık gerektiren aşamadan geçer. Kurumsal kimlik çalışması bu aşamaların ilki ve hatta en önemlisidir. Çünkü web tasarım yapan kişi çalıştığı firmayı her yönüyle anlayamaz ise, talep edilen sektörün ihtiyaçlarını karşılayamaz.

Bir sonraki aşamada grafik tasarım çalışması yapılır. Tam da bu aşamada yaratıcılık, özgünlük ve deneyim devreye girmektedir. Çalışılan firmanın bu alanda deneyim sahibi uzman bir kadroya sahip olması oldukça elzemdir.

Son aşama olarak da hazırlanan web sayfaları kodlamalar aracılığıyla dijital hale getirilir. Bu işlem için projeyi somut hale getirmek de diyebiliriz.

Web Tasarım Nerede Yaptırılır?

Web tasarım nerede yaptırılır sorusu, bu hizmeti almak isteyen firmalar için büyük bir sorunsal haline gelmiştir. Çünkü piyasada bu hizmet en iyi şekilde verdiğini iddia eden ajanslar olmasına rağmen bu iddialarına çok azı yerine getirmektedir. Yukarıda belirttiğimiz tüm unsurlar göz önüne alındığında bir web sitesi yapımında çalışılan ajansın kalitesi oldukça önem teşkil etmektedir.

Atlantik Ajans tam da bu konuda sektöründe farkını ortaya koyuyor. Markanızı müşterilere doğru yansıtan, kullanıcı dostu ve işlevsel bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyor.

Atlantik Ajans olarak web tasarım yaparken çok yönlü düşünen uzman kadromuz ve edindiğimiz deneyim ile sizlere harika web siteleri tasarlıyoruz. Taleplerinizi en iyi planlama ve analiz sürecinden geçirip, web sitenizi sanatsal bir site haline getiriyoruz. Eğer siz de markanızı bir web sitesi aracılığıyla kitlelere doğru bir vizyon ile oluşturmak istiyorsanız, bizim ile iletişime geçebilirsiniz.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!